دستگاه تصفیه آب با سیستم تصفیه یووی

دستگاه تصفیه آب با سیستم تصفیه یووی

دستگاه تصفیه آب خانگی ـ نوین تصفیه پارس ـ فروش تصفیه آب ـ دانشمندان و محققین حوزه‌ی سلامت آب در تلاش برای یافتن راهی برای از بین بردن این موجودات زنده خطرناک در آب راه‌های گوناگونی را جستجو و ارائه کردند. رونمایی از برخی از قابلیت‌ نتوانست جوابگوی نیاز مردم باشد. چرا که به جای اینکه مفید باشد اغلب خطراتی را برای سلامتی به همراه داشت. تا اینکه با اضافه کردن فیلتر فرا بنفش به دستگاه تصفیه آب این مشکل به کلی مرتفع شد. کارخانه‌های بزرگ تولید دستگاه تصفیه آب برای نتیجه‌گیری بهتر با حفظ همه‌ی شش مرحله‌ی قبلی فیلتراسیون قبلی یک قابلیت کلیدی به دستگاه خود اضافه کردند و آن هم اشعه‌ی فرا بنفش و یا UV نام دارد. مطابق با آزمایشات ثابت شد که این اشعه به راحتی همه موجودات زنده در آب اعم از میکروب‌ها، ویروس‌ها، آلرژن‌ها و باکتری‌ها را از بین می‌برد.

فیلتر تصفیه آب UV در واقع یک نوع لامپ کنترل شده اشعه‌ی فرا بنفش است که بصورت نامرئی در دستگاه تصفیه آب عملیات خود را انجام می‌دهد. در واقع دستگاه تصفیه آب UV از یک فرم قوی از اشعه ماوراء بنفش به نام UV-C یا UV-GERMICIDAL برای کشتن انواع میکروب‌ها و ویروس‌ها استفاده می‌کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی ـ نوین تصفیه پارس ـ فروش تصفیه آب

 

دستگاه تصفیه آب ۹ مرحله
برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است؟

شرکت‌های زیادی هستند که اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب با تکنولوژی‌های منحصر به فرد خود نموده‌اند و در این میان اغلب این برندها در ایران نیز به فروش می‌رسند و هر یک قابلیت و تکنولوژی خود را بهتر از سایر برندها معرفی می‌کند. اما بدون تردید شناخت بهترین برند از بین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به توجه به مشخصه‌های فنی این محصولات دارد که بهترین افراد برای تشخیص این دستگاه‌ها بدون تردید کارشناسان این امر و واحدهای تحقیقاتی هستند.

 

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله

دستگاه تصفیه آب ۶ مرحله
مشخصات تصفیه آب شش مرحله‌ای به روش RO:

دستگاه‌ تصفیه آب اسمز معکوس که از 6 مرحله فیلتر برای تصفیه آب استفاده می‌کند، عموماً به خریداران تصفیه آب توصیه می‌شود. این دستگاه‌ها از 6 مرحله زیر استفاده می‌کنند:

فیلتر الیافی 5 میکرون: فیلتری ساخته شده از الیاف مصنوعی پروپیلن. این فیلتر به شکلی ساخته شده که منافذ فشرده‌ی آن اجازه عبور ذرات بزرگ‌تر از 5 میکرون مانند شن و گل و لای را نمی‌دهند و عموماً بعنوان اولین فیلتر در ورودی دستگاه تعبیه می‌شود.

فیلتر کربن فعال: نوعی فیلتر زغال چوبی است که خاصیت جذب مواد شیمیایی و بو و طعم آب را دارد. عمده گازهای شیمیایی مانند کلر، مواد شیمیایی آلی، تری هالومتان‌ها، آفت کش‌ها، سموم آب و... در این مرحله از بین می‌روند.

فیلتر الیافی 1 میکرون: این نوع فیلتر هر چند مشابه فیلتر اول می‌باشد ولی روزنه‌های بسیار فشرده‌تر و ریزتر دارد و باعث می‌شود اگر ذراتی در مرحله‌ی اول از آب عبور کرده‌اند و اندازه‌ای بزرگ‌تر از 1 میکرون دارند در این مرحله باقی بمانند.

فیلترRO : لایه‌های فشرده‌ی غشاها و روزنه‌های میکروسکوپی این فیلتر که اغلب آلاینده‌های باقی‌مانده در آب را که اغلب محلول‌های در آب مانند نیترات، آرسنیک، سرب و جیوه و انواع نمک می‌باشد را تصفیه می‌کند و همانگونه که اشاره شد بالغ بر 98.8 درصد از آلاینده‌ها را تصفیه می‌کند.

فیلتر پست کربن: این فیلتر نیز نوعی فیلتر کربن فعال همانند فیلتر مرحله‌ی دو است. دانه‌های کربن موجود در این فیلتر فشرده‌تر هستند تا اگر مواد شیمیایی و یا بو و طعمی‌ در آب باقی‌مانده از بین ببرند.

فیلتر مینرال : این فیلتر جهت اضافه کردن املاح معدنی مورد نیاز آب میباشد که با توجه به سنگ های آتشفشانی و سنگ های مینرال بال انجام میشود ( بهبود در کیفیت با افزودن املاح معدنی )

فلیتر UV و یا فیلتر قلیایی: این فیلتر بسته به نظر تولیدکننده متفاوت است. بسیاری از دستگاه‌های ۸ یا ۹ مرحله‌ای تصفیه آب از فیلتر UV در این مرحله استفاده می‌کنند و برخی از آن‌ها از فیلترهای قلیایی.
 
 
دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای
دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله
راهنمای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

نکات مهمی که باید برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی به آن توجه داشته باشیم عبارتند از:

با توجه به مشکلات و آلودگی‌های آبی که می‌نوشید، دستگاه تصفیه آب انتخاب کنید.

اندازه‌ی مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی را در نظر بگیرید.

به موضوع برقی یا مکانیکی بودن فرآیند تصفیه آب در دستگاه انتخابی خود دقت کنید.

تعهدات شرکتی که از آن خرید می‌کنید را در نظر داشته باشید و اصلا پیشنهاد نمیشه از شخص یا فروشگاه های نامعتبر و بدون گارانتی و پشتیبانی و خدمات مادام العمر خرید کنید.

دستگاه تصفیه آب خانگی از آن دست کالاهایی است که اولاً بعد از خرید آن باید توسط یک متخصص مجرب نصب و راه‌اندازی شود و به هیچ عنوان نباید خودتون آن را نصب کنید.

همچنین باید بعد از نصب فیزیکی آن با دستگاه مخصوصی غلظت آلاینده‌ها بعد از فرآیند تصفیه آب تست شود که این جزو وظایف اون شرکتی هست که دستگاه تصفیه آب را ازش خریده اید.

ثانیاً فیلترهای تمام مدل‌های دستگاه تصفیه آب خانگی باید در مدت‌ زمانی بین 6 ماه تا 2 سال تعویض شوند و در صورتی‌ که دستگاه با مشکل فنی رو به ‌رو شود باید توسط یک متخصص بازبینی و تعمیر گردد و بخاطر همین موارد باید از جایی خرید کنید که سرویس و خدمات همیشگی به شما بدهد نه برای یک سال یا کمتر!!

وقتی مشغول خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب هستید، به ‌دقت موضوعات تعمیر، نگهداری و خدمات پس از فروش وب‌سایتی که برای خرید آنلاین انتخاب کرده‌اید را بررسی کنید.
 
 
 تصفیه آب خانگی 8 مرحله
 
دستگاه تصفیه آب 8 مرحله 
 

دستگاه تصفیه آب خانگی ـ نوین تصفیه پارس ـ فروش تصفیه آب

 
 
 
 
 
 

به بخش پشتیبانی آنلاین گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس خوش آمدید

پشتیبانی آنلاین
Close and go back to page